علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی مقالاتی هستند که نوآوری داشته باشند و موضوعاتی را دربرگیرند که در عرصه های علمی در رابطه با آنها کار نشده باشد و معمولا منظور از تازگی در آنها روش جدید،تعریف مسئله جدید و. . . نیست بلکه منظور ارائه استدلال نو می باشد.

برخلاف مقالات علمی-ترویجی که هدف در آنها ارائه استنتاج و نتیجه گیری و بسط ایده های دیگران می باشد،دراین نوع مقاله هدف بطور کامل ارائه ایده های جدید و موضوعات کار نشده و جستجوی حقایق و معارف به منظور بیان اندیشه های جدید و موضوعات جدید علمی در دنیا و انتشار آن میان افراد می باشد.

از جمله مخاطب این نشریات اساتید دانشگاه ها،دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی و پژوهشگران موسسات تحقیقاتی،علمی و تولیدی می باشند.

در یک مقاله علمی-پژوهشی بخش های مهمی همانند: اسامی نویسندگان،چکیده،بدنه مقاله،کلمات کلیدی،ادبیات پژوهش،روش های تحقیق،نحوه جمع بندی،منابع و . . . دارای اهمیت هستند.

کارشناسان نگاریک تمامی امور لازم جهت اکسپت و چاپ مقاله شما را تا آخرین مرحله و تایید نهایی پشتیبانی می نماید.کافیست تنها یکبار با مراجعه به کارشناسان تیم نگاریک سوالات خود را مطرح نموده و از روند پیگیری ها در این مجموعه بهره مند گردید.

 


Rate this post

نویسنده مطلب admin


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button