تیم ما

مجموعه نگاریک شامل 4 کارگروه، ۳۰۰ محقق در کلیه رشته ها و بیش از ۱۰۰ مترجم حرفه ای با بیش از ۷ سال سابقه کار در این زمینه هستند. تمامی تلاش این مجموعه کسب رضایت شما در زمینه مشاوره تخصصی و به موقع خواهد بود.

مهناز کیانی مدیریت کارگروه ها
شراره افشار کارگروه پایان نامه
طلوع ترابی کارگروه مقالات
رها آرام کارگروه ترجمه و ویرایش

تیم حرفه ای و متخصص نگاریک با پشتیبانی اساتید و محققان مجرب که علاوه بر کسب دانش آکادمیک در سطوح دکتری، در صنعت نیز فعالیت داشته و تمامی فنون و تجربه لازم را دارا می باشند آماده پشتیبانی علمی از شما عزیزان را داشته و در همه زمینه های نگارشی همچون : پروپوزال،پایان نامه،مقاله ،ترجمه های تخصصی در تمامی زبان ها،استخراج مقالات برگزیده از پایان نامه،تالیف،ویرایش،ویراستاری کتب،پذیرش و چاپ مقالات در برترین ژورنال ها،ارائه جدیدترین و به روزترین موضوعات و مقاله بیس فعالیت دارد.
نگاریک با حضور ۴ کارگروه و سرپرست و ۳۰۰ محقق در رشته های گوناگون به علاوه ۱۰۰ مترجم حرفه ای در زمینه ترجمه به زبان های گوناگون با بیش از ۷ سال سابقه کار در راستای پیشرفت شما گام برمیدارد.

هدف ما جلب رضایت شماست و با تضمین صرف کمترین هزینه و بالاترین سرعت امور برای شما می باشد و بی شک اعتماد شما بزرگترین سرمایه ما خواهد بود و برحسب اطمینان شما عزیزان فعالیت تیم تخصصی نگاریک پابرجا خواهد بود.

 


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button