مهندسی عمران

یکی از قدیمی ترین و پرسابقه ترین رشته های مهندسی “مهندسی عمران” می باشد که بازه های نامحدود و شاخه های بسیار در فعالیت ها دارند و دارای ۳ رکن اساسی و مهم شامل : طراحی، اجرا ، خدمات می باشد.

  • معمولا فعالان در زمینه طراحی شامل تکنیسین ها و محاسب و طراحان که به طراحی انواع سازه ها،پل ها،سدها و… می پردازند.
  • گروه فعالیت اجرا به ساخت و طراحی فرضیات طراحی می پردازند.
  • و گروه خدمات مصالح و تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز گروه اجرا را تولید و ارائه می نمایند.دپارتمان عمران و معماری نگاریک با بهره گیری از برجسته ترین اساتید دانشگاه و صنعت مربوطه با سابقه کاری کافی در مشاوره انجام امورو با هدف ارتقای سطح علمی و مهارتی دانشجویان با رویکرد نوآوری و خلاقیت،و کاربردی بودن تحقیقات از شما علاقه مندان برای دریافت مشاوره در حوزه های موجود دعوت می نماید.

 

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران از سایر شاخه های مهندسی دشوارتر است و نیازمند بازده بیشتری است. کار بر روی پروژه پایان نامه عمران نیازمند زمان کافی است تا بشود آن را در بازه زمانی تعیین شده تکمیل کرد. به همه دانشجویانی که در حال انجام پایان نامه در رشته عمران هستند توصیه می شود که کار بر روی موضوعات پروژه خود را هرچه سریع تر شروع کنند تا زمان کافی برای مطالعه روی عناوین خود، ساختن مدل در صورت نیاز و ارائه کامل نتایجی که به آن ها رسیده اند را داشته باشند.

گرایش های مهندسی عمران:
مهندسی عمران دارای دوازده گرایش کلی می باشد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه
مهندسی سازه، گرایشی از مهندسی عمران است که به عنوان اصلی‌ترین شاخه مهندسی عمران به تحلیل و طراحی سازه های مختلف عمرانی همچون ساختمانهای شهری، آپارتمانها، ساختمانهای بلند مرتبه و … می‌پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران مدیریت ساخت
گرایش مدیریت ساخت با هدف پرورش مدیران پروژه از بعد مالی، برنامه ریزی و زمانی، به پرورش مدیر پروژه می‌پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران زلزله
گرایش مهندسی زلزله، گرایشی از مهندسی عمران است که به نگاه ویژه ای به این مخاطره طبیعت پرداخته و سازه بادرجه اهمیت بالا را مورد تحلیل قرار می دهد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران خاک و پی (ژئوتکنیک)
مهندسی ژئوتکنیک، گرایشی از مهندسی عمران است که به بررسی خصوصیات خاک و رفتارهای زمین تحت بارهای وارده، می‌پردازد. هدف اصلی این رشته طراحی فونداسیون ساختمانهای طراحی شده توسط مهندسین سازه خواهد بود.
مشاوره انجام پایان نامه عمران حمل و نقل
گرایش حمل و نقل، گرایشی از مهندسی عمران است که در زیرشاخه های مختلف به برنامه ریزی سیستم های حمل و نقل شهری و برون شهری می پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران راه و ترابری
گرایش راه و ترابری، گرایشی از مهندسی عمران است که به طراحی و ساخت جاده ها و زیرسازی های آن توجه دارد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه های دریایی
گرایش سازه دریایی، گرایشی از مهندسی عمران است که به تحلیل و طراحی سازه‌های دریایی ساحلی و فرا ساحلی همچون اسکله های بنادر، سکوهای نفتی، خطوط انتقال زیر دریا و … می پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران آب و سازه هیدرولیکی
گرایش آب و سازه های هیدرولیکی، که طی سالهای اخیر از ترکیب دو رشته عمران آب و عمران سازه های هیدرولیکی ایجا شده است، گرایشی از مهندسی عمران است که به طراحی و مکان یابی سدها، سیستم های جمع آوری و انتقال آب و نیز مسائل مهندسی و ساماندهی رودخانه ها می پردازد. .
مشاوره انجام پایان نامه عمران محیط زیست
مهندسی محیط زیست، گرایشی از مهندسی عمران است که به نوعی جانشینی جدید و به روز شده با توسعه محدوده عملکرد برای رشته آب و فاضلاب محسوب می شود که به تصفیه آب و هوا، طراحی سیستمهای تصفیه فاضلاب، و نیز راهکارهای رفع مشکلات زیست محیطی ناشی از عوامل صنعتی و انسانی می پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران مدیریت منابع آب
گرایش مدیریت منابع آب، گرایشی جدید در رشته مهندسی عمران است که به بررسی مسائل خرد و کلان مدیریت منابع آبی سطحی و زیر زمینی چه از لحاظ کمی و کیفی می پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران خطوط راه آهن
رشته مهندسی خطوط راه آهن گرایشی جدید و تفکیک شده از گرایش راه و ترابری از مهندسی عمران است که به طراحی، برنامه‌ریزی، هدایت و نظارت بر پروژه های مربوط به راه آهن و خطوط ریلی و پژوهش در مسائل مرتبط با راه آهن و خطوط ریلی می‌پردازد.
مشاوره انجام پایان نامه عمران پدافند غیرعامل
رشته پدافند غیرعامل گرایشی از مهندسی عمران است که به طراحی و تحلیل سازه‌های دفاعی و طراحی آن‌ها می‌پردازد که البته فقط در دانشگاه مالک اشتر پذیرش دانشجو دارد.

نرم افزارهای پر کاربرد جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران:

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با نرم افزار MATLAB: نرم افزاری مناسب جهت برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های مهندسی عمران
مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با SAP: نرم افزار تحلیلی و طراحی سازه های مهندسی برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه و زلزله و پدافند غیر عامل
مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با ETABS: نرم افزار تحلیلی و طراحی سازه های ساختمانی برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه و زلزله و پدافند غیر عامل
مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با PERFORM: نرم افزار تحلیلی و طراحی سازه های ساختمانی تحت زمین لرزه برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه، زلزله و پدافند غیر عامل.
مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با MSP: نرم‌افزاری به جهت بررسی مالی، زمانی و مدیریت جامع پروژه ها در گرایش مدیریت ساخت
مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران با FLOW-3D/FLUENT: نرم افزار تحلیلی و طراحی رفتار سیالات و سازه های آبی برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه های هیدرولیکی، سازه های دریایی، آب، مهندسی رودخانه.
مشاوره انجام پایان نامه عمران با FLAC:: نرم‌افزار تحلیلی و طراحی رفتار سیالات و سازه های آبی برای طراحی و تحلیل در شاخه های سازه های هیدرولیکی، سازه های دریایی، آب، مهندسی رودخانه.
مشاوره انجام پایان نامه عمران با ABACUS: نرم افزار تحلیلی اجزای محدود سازه های مهندسی و بررسی های میکرو آن.
و همین طور نرم افزار های دیگر جهت انجام پایان نامه مهندسی عمران از جمله ANSYS، CIVIL-3D، SEISMO STRUCT، ،ENVI ، CEQUAL ، WATER GEMS ، PLAXISو غیره که هرکدام در گرایش های مختلف استفاده میشوند.

سایت های معتبر علمی مقالات جهت مشاوره انجام پایان نامه مهندسی عمران:

Science Direct
Springer

موضوعات پیشنهادی پایان نامه عمران گرایش سازه

موضوعات پیشنهادی پایان نامه عمران گرایش زلزله

موضوعات پیشنهادی پایان نامه عمران گرایش مدیریت ساخت

موضوعات پیشنهادی پایان نامه عمران گرایش محیط زیست

برای دریافت موضوعات به روزتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۴۳۴۵۵۷ – ۰۲۱-۶۶۵۷۳۶۱۴ / ۰۲۱-۶۶۹۰۳۲۱۸ – ۱۹

۰۹۱۹۹۸۶۱۶۹۴-۹۵

قیمت مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران و شهرسازی
هزینه مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عوامل متفاوتی را در بر می گیرد که تفاوت هایی را ایجاد می کند. این عوامل شامل:

رشته و گرایش
دانشگاه محل تحصیل
موضوع پایان نامه
مقطع پایان نامه
ساعات آموزش مشاوره انجام پایان نامه
نرم افزارهای استفاده شده در مشاوره انجام پایان نامه
استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

لازم به ذکر است که برای تعیین هزینه مشاوره انجام پایان نامه و آموزش تمام موارد فوق بررسی شده و بسته به شرایط موجود هزینه ها مشخص می گردد.

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد رشته عمران
برای دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده رشته عمران در مقطع کارشناسی ارشد می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.


نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه
نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی عمران راه و ترابری
نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی عمران سازه های هیدرولیکی
نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی عمران ژئوتکنیک (خاک و پی)
نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مهندسی عمران – محیط زیست

خدمات موسسه نگاریک در زمینه مشاوره انجام پروپوزال و پایان نامه عمران
• جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه عمران
• مشاوره انجام پروپوزال ارشد و دکترای عمران
• مشاوره انجام پروژه های کلاسی رشته عمران
• مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران
• مشاوره انجام پایان نامه دکترای عمران
• ارایه مشاوره برای مطالعات تکمیلی و آماده شدن برای دفاع
• در صورت تمایل شما از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

موسسه نگاریک با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه، مقاله و پروپوزال رشته عمران را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.


Rate this post

نویسنده مطلب admin


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button