مهندسی معدن

این رشته به عنوان اولین رشته مهندسی مکانیک در انگلستان پایه گذاری شده است.اولین حوزه ای است که بشر از ابتدا با آن سروکار داشته است و جزء ۱۰ حرفه دشوار در جهان شناخته شده است.مهندسی معدن دارای ۴ گرایش اختصاصی
می باشد:

  1. استخراج
  2. اکتشاف
  3. فرآوری مکانیک سنگ
  4. تونلسازی
  5. ابزار
  6. ماشین آلات
  7. حفاری و . . .

از آنجایی که بخش عظیمی از کار مهندسی معدن نقشه برداری از زیر زمین می باشد،دانشجویان این رشته می بایست دارای قدرت بدنی بالایی باشند و توانایی انجام اینگونه امور را داشته باشند.مدل های ریاضی در این گرایش دارای اهمیت ویژه ای هستند.
این شاخه ازعلم دارای جزئیات بسیاری می باشد که نیازمند کسب دانش و تخصص است.

دپارتمان فنی و مهندسی نگاریک با تجربه در انجام امور علمی دانشجویان گرامی طی سال های اخیر از تمامی نیروهای برجسته خود به منظور ارائه تجربیات خود به دانشجویان و راهنمایی آنها در تمامی مسیرهایی که منجر به اکتساب پویایی در رشته مدنظر باشد استفاده می نماید. در صورت انتخاب موضوع پایان نامه،مقاله،پروپزال،پروژه و … می توانید مابقی امور خود را به همکاران ما بسپارید و در صورت عدم انتخاب،از کارشناسان توانا و مجرب موضوعات متنوع خود را دریافت نموده و تا پایان تایید نیز همراهی آنها را تجربه نمایید.


Rate this post

نویسنده مطلب admin


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button