کارگاه آموزشی مقاله نویسی

مقاله نویسی از جمله فنونی است که دردنیای امروزی فراگیری آن بسیار کاربردی خواهد بود و نشان دهنده میزان علاقه و جدیت دانشجو در زمینه های علمی و امور پژوهشی می باشد.

در اصل مقالات می توانند شانس بیشتری جهت پذیرش در مقاطع تحصیلی بالاتر همانند دکترا را برای شما محیا سازند و از این رو داشتن مقالات به همه دانشجویان خصوصا دانشجویان دوره ارشد توصیه می گردد.

بایدها و نبایدهای زیادی برای مقاله نویسی مطرح می باشد و برای مبدل شدن به یک مقاله نویس برجسته می بایست اصول و استاندارهای آن را فراگیرید و در ادامه خواهید توانست به راحتی مقاله های بی شماری را در سطح کشور و سپس در سطح بین الملل ارائه نمایید.

مقالات شما می بایست در سطحی نگارش گردند که قابلیت انتشار در ژورنال های معتبر را داشته باشند.

 

باید به این نکته توجه داشته باشید که :

در خارج از کشور پیش از خوانده شدن مقالات شما،اعتبار آن ها برمبنای ژورنال های که مقالات شما در آنها به چاپ رسیده اند و سپس از تعداد مقالات چاپ شده شما سنجیده خواهند شد.
بنابراین تمامی مقالات . ژورنال های در نظر گرفته شده می بایست در سطح کیفی بالایی قرار گرفته باشند.

 

خواندن مقالات دیگر

ادامه دادن روند علمی مقالات نگارش شده

کمک گرفتن از اساتید و دیگر دانشجویان

استارت نگارش مقالات هرچند در سطوح پایین

داشتن چارچوب نگارشی

ارسال مقالات نگارش شده برای همایش ها

و . . .

همه میتوانند شما را در مقاله نویسی یاری بخشند.

همچنین با حضور در دوره های آموزشی و تخصصی نگاریک و استفاده از مطالب اساتید حاذق مجموعه میتوانید گام به گام تمامی اصول و استانداردهای مطرح شده در سطح بین الملل را فراگرفته و خود پس از گذشت مدتی از حضور در کلاس ها نتیجه چشمگیر و قابل توجهی را در زمینه مزبور کسب نموده و رشد و شکوفایی خود را رقم زنید.

 


Rate this post

نویسنده مطلب admin


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button