کارگاه آموزشی نرم افزارهای تخصصی

مشخصا همه دانشجویان دوره های ارشد و دکتری برای تکمیل تحصیلات خود نیازمند تهیه و نگارش پایان نامه هستند که آشنایی با اصول و
استانداردهای آن میتواند کمک شایانی در موفقیت آنها داشته باشد و عدم آگاهی قطعا منجر به رد شدن فرآیند پژوهشی آنان تا چندین مرتبه حتی خواهد گردید.

چه بسی بهتر است چندین ماه قبل از شروع پایان نامه خود در زمینه نرم افزارهای کاربردی که برخی از آنها میتواند بصورت تخصصی دانشجو را در راستای موضوع و رشته و گرایش او یاری رساند آموزش یافته و تمامی اطلاعات و جزئیات این نرم افزارها را دریابند.

در اصل میتوان گفت که این نرم افزاها تحولی عظیم در زمینه پروژه نویسی ایجاد کرده اند و دانشجو با آگاهی و دریافت آموزش آن میتواند به سادگی نگارش پروژه خود را پیش برده و تمامی آزمون های پرسش و پاسخ با رعایت استانداردها و اصول صحیح در پژوهش او جای گیرد.

تیم نگاریک با تکیه بر تخصص و مهارت کافی و با استفاده از تجارب و فنون آموزشی اساتید محترم و به پشتوانه سابقه کاری درخشان آنان قصد دارد تا بار علمی شما عزیزان را افزوده و تا مرحله دریافت نتیجه مثبت از یادگیری نرم افزار انتخابی شما این امر را محیا سازد.

در اینجا نمونه هایی از نرم افزارهای کاربردی و مورد نیازتان که توسط تیم نگاریک پشتیبانی می گردند آورده شده تا بتوانیم گامی موثر هرچند کوتاه در آشنایی اولیه شما با این نمونه نرم افزارها برداریم.

تنها برای انجام پروژه های خود با استفاده از این نرم افزارهای لازم و مفید،نیازمند آموزش در زمینه بایدها و نبایدهای قوانین آن ها و نحوه استفاده از آنید که میتوانید با آگاهی از ثبت نام و شرایط دوره ها با شماره ها و آدرس های ارتباطی موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.


Rate this post

نویسنده مطلب admin


New Page 1

دوستان گرامی، به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دورکاری کارشناسان نگاریک، پیگیری درخواست های شما از طریق تلگرام انجام خواهد شد.

دپارتمان علوم انسانی

دپارتمان فنی و مهندسی

Call Now Button